معرفی استارت آپ جزوه ننویس

آخرین بروز رسانی در تاریخ :۱۳۹۹/۰۷/۰۷

معرفی استارت آپ جزوه ننویس

همیشه می‌توان بهتر بود، وقتی در مسیر پر از تغییرات تکنولوژی قدم برمیداریم، لزوم بهینه حرکت کردن را بهتر حس می‌کنیم.

جزوه‌ ننویس یک کسب‌وکار آنلاین حوزه آموزش است که تلاش می‌کند تغییرات مهمی در ساختار آموزش ایجاد کند. برای رشد کردن نیاز به تغییر داریم، این تغییرات گاهی سرعت کمی دارند ولی وجود آن‌ها ضروری است.

بخش فروشگاهی جزوه ننویس یک مارکت اندرویدی است که در آن منابع آموزشی هر درس در قالب یک اپلیکیشن ارائه می‌شود. برای مثال زمانی که شما اپلیکیشن فیزیک یک را تهیه می‌کنید جزوات آموزشی، به همراه نمونه سوالات امتحانی را با پاسخ واقعاٌ تشریحی دریافت خواهید کرد. محیط اپلیکیشن به همراه امکانات جانبی آن درس خواندن را شیرین‌تر خواهد کرد.

برای تغییرات بزرگ باید کوچک شروع کرد، جزوه ننویس امیدوار است با حمایت دانشجویان به قدرتی از جنس خود دانشجویان برسد تا بهتر در خدمت همین قشر باشد.

نکته جالب این است که جزوه ننویس توانسته است نظرمثبت  تعدادی از اساتید دانشگاهی کشور را جلب کند و در حال حاضر در دانشگاه‌ه آزاد تهران غرب، دانشگاه جندی شاپور اهواز، دانشگاه سهند تبریز و دانشگاه خوارزمی تهران خدمات ویژه‌ای به دانشجویان ارائه می‌کند که برای کسب اطلاع جزئیات آن می‌توانید با جزوه ننویس مکاتبه کنید.

بخش فروشگاهی اگر چه با هزینه‌ای بسیار مقرون به‌صرفه در خدمت دانشجویان است، اما بخش جزوات رایگان نیز می‌تواند تا حد خوبی نیازهای دانشجویان را تامین کند. اهداف جزوه ننویس از روز اول صرقاٌ مالی نبوده و نخواهد بود. گاهی اوقات امیدوار بودن سخت‌ترین کار دنیاست اما کسب‌وکارهای آنلاین گزینه دیگری برای انتخاب ندارند، آن‌ها ادامه خواهند داد و تلاش می‌کنند کیفیت زندگی مردم را در سطح بالاتری قرار دهند. جزوه ننویس هم از این قاعده جدا نیست، تلاش می‌کند تا دانشجویان را با خود هم مسیر کند یا خودش با دانشجویان هم مسیر شود. ساختارهای آموزشی و روش‌های آموزش لازم است که بازبینی و بهینه شود، باید از جایی شروع کرد و به سمت بهترین‌ها در این حوزه رفت چرا که آموزش می‌تواند تغییرات ریشه‌ای در مویرگ‌های جامعه ایجاد کند. آموزش باید در دسترس، کم هزینه و پر بازده باشد، اگر از کسب‌وکارهای آنلاین حوزه آموزش حمایت کنیم می‌توانیم انتظار داشته باشیم که سطح سواد و فرهنگ در جامعه رشد کند. در همین راستا موجی از تغییرات مثبت را با خود خواهیم ساخت. دانش‌آموزان دیروز با آرزو و اهدافی پا به عرصه دانشجویی گذلشته‌اند که لازم است بستر رشد فکری و علمی آن‌ها فراهم شود. بسیار عالی خواهد بود اگر از کسب‌وکارهای آموزشی حمایت کنیم و پیشنهادات و انتقادات خود را به آن‌ها برسانیم تا بهتر شوند.اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram

کاربران عزیز برای پیدا کردن راحت مقاله این لینک را استفاده کنید

۴ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *