قوانین و مقررات

بند های قوانین جزوه یاب

 

جزوات و نمونه سوالات در این برنامه توسط یک تیم ساخته شده است تا به اشتراک و دانلود دانشجو قرار گرفته و هر گونه استفاده تجاری و سو استفاده از برنامه ممنوع میباشد.

منبع و پشتیبانی برنامه وب سایت جزوه یاب که به ادرس اینترنتی ir   میباشد که هر گونه کپی برداری و سو استفاده از آن از نظر شرعی و قانونی ممنوع می باشد.

حساب کاربردی فقط مخصوص کاربر است و فقط میتواند خودش از برنامه استفاده کند از فروش و به اشتراک گذاری نام کاربری و پسورد خود از برنامه خود داری نمایید و درصورت استفاده چند نفر از حساب کاربری خود و سو استفاده از آن اکانت مسدود خواهد شد.

فایل ها و جزوات خریداری شده توسط کاربر برای همیشه در اختیار کاربر قرار میگیردو میتواند ازفایل هایی که مورد علاقه و مهم هستن آن را به دسته ی علاقه مندی ها اضافه کند و در صورت نیاز آن را دانلود کند.

شماره ی همراه و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید تا بعدا به مشکل نخورید.

برنامه ی جزوه یاب یک دسته بندی برای تراکنش های کاربر قرار داده هست و هر میزان خرید کند در آن نمایش داده میشود.

برنامه ی جزوه یاب یک تیم پیشتیبانی دارد و درصورت مشکل میتواند با پیشتیبان انلاین و یا با تلگرام با ما ارتباط برقرار کند.

هر فایلی که دانلود میشود به لیست خرید انتقال داده میشود و در صورت حذف فایل دانلود کاربر میتواند با مراجعه به لیست خرید مجدد فایل رو دانلود کند.

ما سعی کرده ایم جزوات و نمونه سوالات را در برنامه به صورت تایپ شده قرار دهیم و تا کاربر به راحتی جزوه را تهیه و مطالعه کند.

این اپلیکیشن نخستین برنامه ی جزوه در دانشگاه آزاد اسلامی است و میتواند کمک فراوانی انتشار جزوه و اشتراک آن در چهارچوب قوانین دانشگاهی و بر مبنای جمهوری اسلامی می باشد و تمامی جزوات و نمونه سوالات از خود دانشگاه تهیه میشود.

دانشجویانی که قصد همکاری با برنامه ی جزوه یاب را دارند میتوانند با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنند و حتی اگر پیشنهاد و انتقادی از برنامه دارند برای ما بفرستند.

فایل ها بصورت زیپ شده و با پسورد است خواهش مند است درصورت دانلود پسورد فایل را وارد نمایند تا فایل در دسترس شما قرار بگیرد.

در جزوات و نمونه سوالات نام برنامه و سایت برنامه ی جزوه یاب گذاشته شده است درصورت کپی برداری از نظر قانونی غیر مجاز است و با متخلفان برخورد به عمل می آید.

کپی برداری مطالب آموزش بدون اجازه منبع غیر قانونی محذوب می شود و پیگرد قانونی دارد در صورت رعایت نکردن قوا نین و توهین به قوانین از سیستم حذف شده و از کاربر شکایت می گردد.

توهین و استفاده از الفاظ رکیک در هنگام پش تیبانی انلاین باعث شکایت از کاربر در قوه های اجرایی خواهد شد.

کاربرانی که مشخصات خود را به درستی وارد ن کرده اند تیم پشتیبانی جزوه یاب هیچ مسئولیتی در قبال کاربرنخواهیم داشت.

قوانین مربوط به کیف پول 

۱- افزایش اعتبار کیف پول بر عهده کاربر می باشد و به هیچ جهت کاربر مجبور به شارژ کیف پول نخواهد بود 

۲- کاربری که کیف پول خود را شارژ می کند در صورت پشیمانی می تواند در بازه زمانی ۷۲ ساعت درخواست بازگشت وجه داشته باشد در صورتی که این باز به پایان برسد تیم جزوه یاب هیچ گونه مسئولیتی در قبال بازگشت وجه به شما نخواهد داشت 

قوانین مربوط به کد معرف 

۱- کاربرانی که از کد معرف برنامه استفاده میکنند دقت داشته باشند که این کد معرف برای هر اکانت کاربری جدا می باشد 

۲- دقت داشته باشید که کد معرفی که به کاربر می دهید کاربر در صورت ثبت نام در برنامه اکانتش مبلغ ۲۰۰۰ هزارتومان به عنوان هدیه ورود به برنامه به صورت خودکار شارژ خواهد شد 
و اکانت کاربری معرف کننده به مبلغ ۵۰۰۰ هزار تومان شارژ خواهد شد 

۳- در صورتی که اکانت شما شارژ نشد می توانید با پشتیبانان ما در تماس باشید 

۴- کاربر دقت داشته باشد که مبلغی به صورت نقدی به معرف واگذار نمیشود 
شما از اعتبار اکانت خود می توانید از محصولات داخل اپلیکیشن جزوه یاب خریداری کنید